Anu została testerem w konkursie TOP for DOG i jako pierwszym produktem do przetestowania przez nas są smakołyki 8in1 Minis.

Anu (prawie 8-letni pies) dostała do przetestowania 2 paczki smaków Minis firmy 8in1 o dwóch różnych smakach Lamb & Cranberry i Beef & Apple .
Na początek każdy chce przeczytać skład smaków i pierwsze co się rzuca w oczy na opakowaniu to to że te smaki są wolne od glutenu i bez dodatku cukru. Więc jest to pierwszy plus tych smakołyków bo coraz częściej właścicieli czworonogów szuka smakołyków bez zbóż.

Jagnięcina i żurawina
Skład:
składniki pochodzenia roślinnego: ziemniak 25%, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego: jagnięcina 4%, żurawina 4%, minerały
Analiza:
Białko 20%, tłuszcz 2,5%, włókno 1,5%, popiół 5,5%, wilgotność 28%

Wołowina i jabłko
Skład:
Składniki pochodzenia roślinnego: ziemniak 20%; mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego: wołowina 4%; owoce (jabłko) 4%, minerały
Analiza:
Białko surowe 20%, oleje i tłuszcze surowe 2,5%, włókno surowe 1,5%, popiół 5,5%, wilgoć 28%.

Według mnie jak na pierwszy rzut oka smaki mają świetne krztałty a opakowanie wygląda zachęcająco. Bardzo podoba mi się to w opakowaniach że z tyłu mają specjalną taśmę naklejoną którą możemy odkleić i po otworzeniu paczki zamykamy taśmą smaki żeby nie wyschły.

Po dokładanym obejrzeniu i przetestowaniu smaków przeze mnie stwierdzam że ładnie pachną - zachęcająco, są miękkie i suche ale nie kruszą się oraz nie brudzą rąk i to jest największy plus smaków bo mogę je schować bezpośrednio do kieszeni. Ich wielkość nie przeszkadzała Anu gdy jadła nawet dużo razy łamałam smaki żeby dać je jako mniejszą i szybką nagrodę przy robieniu sztuczek czy zdjęć Anu i świetnie sie sprawdzały. Najłatwiej łamie się smaki z żurawiną bo kilku sekundach mam nagle kilka smaków z jednego smakołyka ale smaki z wołowiną też dało się połamać tylko trzeba było inaczej łamać.

Jako pierwszą paczkę otworzyłam jagnięcinę z żurawiną i odrazu pojawił się obok mnie ciekawski nos Anu.
Kiedy Anu spróbowała pierwszego smaka byłam w szoku bo dokładnie go pogryzła a Anu słynie z tego że często łyka całego smaka żeby szybko zjeść i się krztusi. Kiedy testowałyśmy smaki Wołowina z jabłkiem zrobiłam ten sam test dałam całego smaka pokazując Anu że mam jeszcze kilka w ręce i znowu stało się to samo Anu gryzła dokładnie smaka a po zjedzeniu czekała na drugiego. Dzięki krztałtom smaków Anu musiała je pogryźć i to był wielki sukces!

Smaki nosiłam na każdym spacerze i kiedy musiałam szybko przywołać psa były świetną nagrodą bo ciągle je miałam w kieszeni.
Według mnie te smaki mają same plusy, żadnych minusów nie za obserwowałam a cena jest bardzo przystępna. Anu je bardzo polubiła i w ogóle nie znudziły sie jej te smakołyki chociaż często tak ma że po kilku dniach nie chce jeść tych samych smakołyków.

Podsumowując
8in1 Minis to świetne smaki na trening, sesje zdjęciową a nawet są bardzo dobre jako wypełniacze do psich zabawek. Dzięki zapachowi zachęcają psa do ich zjedzenia. Na pewno szybko do nich wrócę.