Bozita Polska
❄️ PASZTET Z RENIFEREM!
Szwedzka wołowina, szwedzki renifer, nawet szwedzki kurczak. W duchu podejrzewamy, że minerały, błonnik z buraków i drożdże również mogą pochodzić z dalekiej północy, ale co do tego nie mamy pewności. Jedno tylko jest oczywiste, szwedzkiego stołu nie będzie. Jakby wyłożyć ten aromatyczny pasztet do miseczek i ustawić w zasięgu psich paszczy, to skończyłoby się tak, jak na wielu konferencjach: przyszli, wszystko zeżarli i nawet nie podziękowali. Za dobre i za ładnie pachnie.
Tak się złożyło, że Bozita wyprodukowała nam jednoporcjowe puszeczki. 200 g to akurat jeden posiłek dla naszych psów. Idealne na podróż i podczas leniwych weekendów, kiedy nie chce nam się rozmrażać mięsa i przygotowywać posiłków. Ale nie tylko. Po pierwsze, renifera w zamrażarce nie mamy, a to doskonałe uzupełnienie różnorodności, którą staramy się zapewnić naszym psom. Dziczyzna to przecież rarytas, tym bardziej, gdy pochodzi z czystych, północnych gór. Po drugie, podczas treningów używamy często karmy o konsystencji pasztetu. Pakujemy ją w tubki i podajemy jako nagrodę, bo jest niezwykle aromatyczna i smakowita. Doskonale sprawdza się, gdy potrzebujemy wyjątkowo kuszącej zachęty, bardziej pociągającej niż zwykłe przysmaki.
To pełnoporcjowa karma zawierająca białko jedynie pochodzenia zwierzęcego i 6% tłuszczu, a także witaminy A, E i D3. Dlatego bez wyrzutów sumienia możemy ją stosować jako smakowy rartytas zamiast domowego posiłku. Kto powiedział, że renifery muszą wpadać do nas tylko raz w roku? 😮🎅🦌
TOP for DOG