Pierwszymi testowanymi przez nas karmami (zarówno sucha, jak i mokra) w Top for Dog są produkty Farmina Pet Foods. Karmą mokrą zajęła się Łajka, natomiast suchą – Jumbo. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wrażeniami!

O firmie Farmina Pet Foods słyszałam już wcześniej, ale nigdy nie miałam okazji zapoznać się bliżej z ich produktami. Zaczęło się od włoskiego Russo Feed, która powstała w 1965 roku i specjalizowała się w paszach dla zwierząt hodowlanych. W 1999 syn założyciela, doktor Angelo Russo, rozpoczął współpracę z angielską Farmina Pet Foods. Po latach działalności konsorcjum produkuje 10 linii karm, po pięć dla psów i kotów: Cibau, Team Breader Dog, Team Breader Cat, Ecopet, Fun Dog, Vet Life Formula Dog, Vet Life Formula Cat, Cimiao, Matisse oraz Fun Cat.

Przesyłka od Farminy dotarła do nas jako jedna z pierwszych do testów. Jeszcze przed jej odebraniem, zapoznałam się ze składem (który znajdziecie poniżej) i od razu pomyślałam, że suchą karmę będzie testował Jumbo. Lekkostrawna jagnięcina to mięso w sam raz dla psa, który dotychczas miał problemy trawienne. Puszki, z racji otrzymanej ilości, postanowiłam zaserwować Łajce, która na co dzień jest na diecie składającej się z surowego mięsa, jako uzupełnienie i dodatek.