Uwielbiam akcesoria dla psów, jeszcze bardziej kiedy są dobrane odpowiednio do okazji, stylizacji czy pory roku ;)
Dlatego w obroży i smyczy Safari marki @goldbonestore, którą testowałyśmy dla @topfordog, zakochałam się od pierwszego wejrzenia 😍. Zastaw dotarł zapakowany w piękne pudełko (przywodzące na myśl drogą whiskey 😋) ozdobione złotymi literami, środek wyściełany czarnym futerkiem. Na futerku, niczym ekskluzywna biżuteria, przewiązane logowaną wstążką produkty GOLD BONE - prezent dla pieska ale też radość dla mamy 😍😅 Pomimo, że zwierzęce motywy wracają do mody damskiej praktycznie co sezon, to jest to też jeden z bardziej ryzykownych motywów 🐆. GOLD BONE poradziło sobie z tą sytuacją rewelacyjnie, dzięki dobraniu głębokich i stonowanych kolorów, które dodają kolekcji Safarii szlachetności.
Obroża i rączka smyczy wykonane są z delikatnej i miękkiej brązowej skórki, wierzchnia strona ma fakturę włosia, co jeszcze dodaje całemu kompletowi charakteru. Widać i czuć, że jest to produkt z najwyższej półki 💎. Znakiem rozpoznawczym marki jest złota kostka z grawerowanym "GB", w przypadku smyczy znajduje się ona na skórzanej zawieszce.
Nieskromnie powiem, że na tle czarnej sierści Loli obroża wyglądała zjawiskowo a sama Lola zbierała mnóstwo komplementów na spacerach ❤