W tegorocznej edycji TOP for DOG nie testowaliśmy zabawek. Kiedy zatem pojawiła się możliwość testowania nowości na rynku, to szybciutko zapragnęliśmy poznać ową nowość.

Jak wiecie, albo i nie, Biba kocha aport pod każdą postacią. W związku z tym testy piłki musiały się odbyć. Ale, to nie byle jaka piłka, tylko piłka PetBloon od Premium4animals.

Dlaczego nie jest to zwykła piłka? Bo w środku zawiera balon - zwykły lekki balon. Uznaliśmy zatem, że dla Biby będzie super! Nie dość, że lekka, to wytrzymała - idealna dla naszej Bibowej sierotki.

Piłka PetBloon ma 30cm średnicy, więc przypomina wielkością piłkę do footbolu. W zestawie otrzymujemy 3 balony oraz powłoczkę na nie, która ma kolorowy wzór w pieski. Do powłoczki władamy balon, następnie go dmuchamy, zawiązujemy i jest zabawa!

Jest jedno ale! Piłką musi bawić się pies, który jest delikatny i raczej toczy piłkę nosem niż ją nosi.

Biba do pewnego momentu ma wielką radochę z PetBloona, bo go toczy po całym ogrodzie - mamy 40 arów więc jest po czym biegać. Ale kiedy zapędzi się kozi róg, to wówczas bierze zabawkę w zęby niesie nam... Tu najczęściej zabawa się niestety kończy...🤷‍♀️

Czy istnieją mega super hiper mocne balony?!